Wypełnij formularz i otrzymaj 10 % zniżki na pierwszą zamówioną imprezę!
Loading...
O nas 2017-04-25T20:17:55+00:00

Kliknij i przejdź na skróty, jeśli chcesz 🙂

Zespół
Galeria
Nasi partnerzy

DOŚWIADCZENIE ZDOBYWANE W POLSCE I ZA GRANICĄ.

Aries Imprezy to zespół fantastycznych, młodych ludzi, którzy swoje umiejętności nabywali w kraju i za granicą. Nasze animatorki prowadziły zajęcia sportowe, muzyczne, taneczne, teatralne, plastyczne za równo dla dzieci jak i dla dorosłych, dostosowując oferty pod potrzeby turystów. Zajmowały się organizacją wydarzeń, wycieczek fakultatywnych a także były ich pilotami.

Oferta  

JEDNAK TO PASJA SPRAWIA, ŻE JESTEŚMY W TYM NAJLEPSI!

Każdy z zespołu wkłada dużo serca, w to co robi. Każdemu z nas praca sprawia wielką przyjemność! Kochamy ludzi i ich uśmiechy na twarzach. Zaangażowanie i motywacja sprawia, że nie boimy się żadnych, nowych wyzwań i jesteśmy gotowi spełniać Wasze oczekiwania organizowanych przez nas imprez, wydarzeń, animacji. Jesteśmy przekonani, że to właśnie sprawia, że jesteśmy najlepsi!

KREATYWNY ZESPÓŁ. ANIMACJE TWOICH MARZEŃ.

Ewa Iwanko

Ewa Iwanko

Animator, Organizator eventów

Absolwentka AGH, dziewczyna ze ścisłym umysłem i zwariowaną duszą. Uzależniona od animacji, kontaktu z ludźmi. Zapytana kiedy to się zaczęło, nie potrafi odpowiedzieć, ponieważ od zawsze była główną pomysłodawczynią wszystkich imprez, wydarzeń, z czasem zaczęła pracować z dziećmi, organizując urodziny, bale, imprezy firmowe, a także jako animator hotelowych w Tunezji i Portugalii. Założycielka Aries Imprezy. Konferansjer.

Ola Zawada

Animator, organizator eventów

Absolwentka pedagogiki,  harcerz całą duszą. Na swoim koncie ma liczne obozy w Polsce jako wychowawca kolonijny oraz camp w Ameryce, prowadząc warsztaty mody dla dzieci. Szalenie kreatywna uwielbia tworzyć coś nowego z niczego, dając nowe dusze produktom z różnych materiałów np. kartonów czy drewna. Harry Potter to jej człowiek!

Ania

Animator sportowy, organizator eventów

Od dziecka kochała sport! Na swoim koncie ma niejeden medal w zawodach siatkarskich! Uwielbia szaleć z dziećmi, ich energię, pamiętając jednocześnie o bezpieczeństwie!

Obejrzyj galerię z poprzednich realizacji imprez i animacji członków naszej załogi!

Gimnastyka w wodzie
piraci
malowanie twarzy
malowanie twarzy
malowanie twarzy
grecki bóg
dzieci maluja
kwiatek
star wars
przebranie
plakat
Holenderski Czerwony Krzyż
Arrow
Arrow
PlayPause
ArrowArrow
Slider

NASI PARTNERZY